Тухел: За мен шансовете все още са 50 на 50

Н. Гавазов

Старши -треньорът на Байерн Мюнхен Томас Тухел коментира равенството в първия полуфинален мач от Шампионска лига на УЕФА с Реал Мадрид (2:2).

"Започнахме много добре и можехме да поведем още в първата минута. Тогава спряхме да се придържаме към нашия план. Дори не знам защо. Изпуснахме гол и ситуацията се затрудни.

През второто полувреме стана по-добре. Показахме повече решителност. Направихме 2:1 и имахме много положения – трябваше да вкараме трети гол. Странно: те превърнаха две положения в два гола.

Сега ситуацията е ясна. Победа в Мадрид и достигане до финал. За мен шансовете все още са 50 на 50. Да видим какво ще се случи“, заяви Тухел.

Реваншът между отборите е на 8 май и ще се проведе на стадион "Сантяго Бернабеу" в Мадрид.